Casper Marinus Leendert Kouw - Sluisburg aan de Holendrecht - Verkocht

Casper Marinus Leendert Kouw - Sluisburg aan de Holendrecht kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Casper Marinus Leendert Kouw - Sluisburg aan de Holendrecht kopen? Bied vanaf 75!Casper Marinus Leendert Kouw - Sluisburg aan de Holendrecht kopen? Bied vanaf 75!Casper Marinus Leendert Kouw - Sluisburg aan de Holendrecht kopen? Bied vanaf 75!Casper Marinus Leendert Kouw - Sluisburg aan de Holendrecht kopen? Bied vanaf 75!Casper Marinus Leendert Kouw - Sluisburg aan de Holendrecht kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Orada

4 verkochte items
  • Casper Marinus Kouw (1865-1939)
TypeTekening / Aquarel

Casper Marinus Leendert Kouw (1865 Bath – 1939 Baambrugge)
Sluisburg aan de Holendrecht
Gesigneerd linksonder en geannoteerd rechtsonder
Zwart en bruin krijt op handgeschept papier
29,5 cm x 45,5 cm

Werkt verkeert in goede staat

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:29-08-2016 om 21:25
Eindtijd:05-09-2016 om 21:25
tverbeek
01 sep. / 10:05
€ 75