Cecile de Bruijn, zeefdruk op papier, Titel: Les Oiseaux

Cecile de Bruijn, zeefdruk op papier, Titel: Les Oiseaux kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 14,00

Cecile de Bruijn, zeefdruk op papier, Titel: Les Oiseaux kopen? Bied vanaf 10!Cecile de Bruijn, zeefdruk op papier, Titel: Les Oiseaux kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Cecile de Bruijn (1950)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Les Oiseaux
Afmetingen Beeld: 56 cm x 37 cm Blad: 60 cm x 40 cm
Oplage: 47/100
Ingelijst: Nee

Materiaal: zeefdruk op papier

Ook kunnen wij de inlijsting voor u verzorgen

Dit item is verkocht voor 14,00

Starttijd:27-09-2015 om 23:31
Eindtijd:04-10-2015 om 15:31

Biedingen (3):

kleurrijkekunstfriesland
1 okt. / 09:16
€ 14
mippie
30 sep. / 22:35
€ 12
modernekunstonline
29 sep. / 10:40
€ 10