Cecile de Bruijn, zeefdruk, titel

Cecile de Bruijn, zeefdruk, titel  kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Andere items

Cecile de Bruijn, zeefdruk, titel  kopen? Bied vanaf 30!Cecile de Bruijn, zeefdruk, titel  kopen? Bied vanaf 30!Cecile de Bruijn, zeefdruk, titel  kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Cecile de Bruijn (1950)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: “ Le chien mexican "

Jaartal: 2003
Afmetingen beeld: h. 55 cm x b. 35,5 cm (Blad: 60  cm x 40 cm)
Gesigneerd: Ja, met potlood
Oplage: 68/100
Ingelijst: Nee
Materiaal: zeefdruk op papier
Conditie: In nieuwstaat

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:18-11-2014 om 12:38
Eindtijd:25-11-2014 om 12:38

Biedingen (1):

modernekunstonline
25 nov. / 09:14
€ 30