CECILE de BRUIJN Zeefdruk AMOUR BLEU handgesigneerd - Verkocht

CECILE de BRUIJN  Zeefdruk   AMOUR BLEU  handgesigneerd kopen? Bied vanaf 29!

Verkoopprijs: € 34,00

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1955 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Cecile de Bruijn (1950)
GesigneerdHandgesigneerd

prachtige kleurenzeefdruk van Cecile de Bruijn

afm blad  48x64 cm in perfecte staat

handgesigneerd en genummerd oplage 99ex

Dit item is verkocht voor 34,00
Starttijd:12-01-2018 om 21:28
Eindtijd:17-01-2018 om 21:28
Biedingen (2)
zegmaarboris
16 jan. / 21:56
€ 34
Anne1982j
16 jan. / 17:57
€ 29