Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
CEES BANTZINGER
CHINEES
INKT EN AQUAREL IN DE MAAT 12 X 17 CM
gesigneerd onder met inkt BANTZINGER
met potlood voor KleinVoorland - monogram CB
ZONDER LIJST - in passepartout
AUTHENTICITEIT VAN DIT WERK WORDT VOLLEDIG GEGARANDEERD
Garantie:
Starttijd | 25-9-2015 om 21:58 |
Eindtijd | 2-10-2015 om 21:58 |