Cees Bantzinger - Ingelijste aquarel: vrouw

Cees Bantzinger - Ingelijste aquarel: vrouw kopen? Bied vanaf 250!
Cees Bantzinger - Ingelijste aquarel: vrouw kopen? Bied vanaf 250!Cees Bantzinger - Ingelijste aquarel: vrouw kopen? Bied vanaf 250!Cees Bantzinger - Ingelijste aquarel: vrouw kopen? Bied vanaf 250!Cees Bantzinger - Ingelijste aquarel: vrouw kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (311)
  • Cees Bantzinger (1914-1985)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
Afmetingen77 cm x 57 cm (h x b)
Lijst94 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ingelijste aquarel, op japans papier, van Cees Bantzinger. Titel; vrouw. Afmetingen incl lijst: H94 x b71cm. Afmetingen werk: H77 x b57cm. Het werk is rechts onderaan door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild. Herkomst: veilinghuis Christie's.

Het werk kan  worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruit betaling,  is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verzonden met Postnl.

In goede staat

Cees Bantzinger (1914-1985)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
71 cm
94 cm
57 cm
77 cm
Starttijd:22-01-2022 om 13:47
Eindtijd:04-02-2022 om 19:36
Openingsbod€ 250
Objectlocatie's-Gravenzande, Nederland