950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Afmetingen 24 x 30,5.
Conditie :Wat tape resten achterzijde/enige verkleuringen voorzijde.
Herkomst A.Bantzinger.Handgesigneerd achterzijde 1939
Zwarte verf & krijt/ inkt.
Bantzinger ondernam in 1939 een voetreis door België, Zwitserland en Italië.
Alleen verzending.
Starttijd | 28-11-2016 om 18:46 |
Eindtijd | 11-12-2016 om 20:46 |