Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1945 |
Techniek | Ets |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 47 cm (h x b) |
Incl. lijst | 60 x 66 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 3/20 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Ets mooi gelijst In goede staat | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Den Haag, Nederland |
Starttijd | 6-9-2022 om 12:27 |
Eindtijd | 1-8-2023 om 21:07 |