Cees Bolding - Cornelimunster te Eifel - Gemengde techniek, Ingelijst

Cees Bolding - Cornelimunster te Eifel - Gemengde techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Cees Bolding - Cornelimunster te Eifel - Gemengde techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Cees Bolding - Cornelimunster te Eifel - Gemengde techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Cees Bolding - Cornelimunster te Eifel - Gemengde techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Cees Bolding - Cornelimunster te Eifel - Gemengde techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
  • Cees Bolding (1897-1979)
Jaartal1930
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen52 cm x 69 cm (h x b)
Lijst61 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
G1 10
Cees Bolding
Cornelimunster / Kornelimünster in de Eifel
Gemengde techniek
1930
52 x 69 cm
61 x 81 cm

Cees Bolding (1897-1979)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  daanj
FA. (28 )

448 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
81 cm
61 cm
69 cm
52 cm
Sluit over 7d 22u 43m 32s
Openingsbod€ 150
ObjectlocatieBreda,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:29-11-2022 om 20:21
Eindtijd:11-12-2022 om 21:35