Cees Bolding - ets - Man met handkar bij molen - Verkocht

Cees Bolding - ets - Man met handkar bij molen kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Cees Bolding - ets - Man met handkar bij molen kopen? Bied vanaf 30!Cees Bolding - ets - Man met handkar bij molen kopen? Bied vanaf 30!Cees Bolding - ets - Man met handkar bij molen kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Cees Bolding (1897-1979)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets, gesigneerd in de plaat rechtsonder.

Beeldmaat 27 x 19 cm. Bladmaat 32,5 x 25 cm. Losbladig.

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:21-01-2017 om 21:36
Eindtijd:04-02-2017 om 19:36
Mercator
28 jan. / 21:36
€ 30