Cees Heuff: Pentekening, Personen - Verkocht

Cees Heuff: Pentekening, Personen kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Cees Heuff: Pentekening, Personen kopen? Bied vanaf 25!Cees Heuff: Pentekening, Personen kopen? Bied vanaf 25!Cees Heuff: Pentekening, Personen kopen? Bied vanaf 25!Cees Heuff: Pentekening, Personen kopen? Bied vanaf 25!Cees Heuff: Pentekening, Personen kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  ISJ
FA. (2)

105 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Cees Heuff (1933-1993)
TypeTekening / Aquarel

Gesigneerd: C.A. Heuff
Titel: A vanished world

Afmetingen: 50 x 65 cm
Ingelijst: Nee

De tekening is in zeer goede staat! De buitenrand van het papier is wat vergeeld maar dit zie je niet bij inlijsting.

Cornelis Antonie "Cees" Heuff (1933-1993) groeide op in Nijmegen en bezocht van 1951 tot 1956 de Academie voor Beeldende Kunsten en Kunstnijverheid in Arnhem, waar hij onder meer les had van Fred Sieger. Hij schilderde, aquarelleerde en tekende in expressionistische stijl landschappen, stadsgezichten en portretten en illustreerde verschillende boeken.

De tekening wordt aangetekend in verzonden.
Ophalen is ook mogelijk.

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:10-08-2016 om 19:09
Eindtijd:20-08-2016 om 19:09
IrisTanuria
20 aug. / 17:25
€ 25