Cees Landsaat - De Parade I

Cees Landsaat - De Parade I kopen? Bied vanaf 50!
Cees Landsaat - De Parade I kopen? Bied vanaf 50!Cees Landsaat - De Parade I kopen? Bied vanaf 50!Cees Landsaat - De Parade I kopen? Bied vanaf 50!Cees Landsaat - De Parade I kopen? Bied vanaf 50!Cees Landsaat - De Parade I kopen? Bied vanaf 50!Cees Landsaat - De Parade I kopen? Bied vanaf 50!Cees Landsaat - De Parade I kopen? Bied vanaf 50!
  • Cees Landsaat (1948-2007)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
TechniekEts/Aquatint
IngelijstIngelijst
Afmetingen80 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst101 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets/aquatint van Cees Landsaat , door de maker voorzien van titel, signatuur, nummering en datering. Het werk bestaat uit 2 aansluitende etsen, ingelijst in een aluminium lijst. De conditie van het werk is goed, nauwelijks zichtbare beschadiging in glas linker bovenhoek.

Het werk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of Utrecht of op kosten van de koper worden verzonden met Swift Koeriers.
beeld is prima, nauwelijks zichybare beschadiging in glas linker bovenhoek

Cees Landsaat (1948-2007)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  monschau
484 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
66 cm
101 cm
40 cm
80 cm
Starttijd6-11-2023 om 10:58
Eindtijd12-11-2023 om 19:55
Openingsbod € 50
ObjectlocatieBreda,  Nederland