Cees Landsaat - Ets/ aquatint: serie parade - 1977

Cees Landsaat - Ets/ aquatint: serie parade - 1977 kopen? Bied vanaf 49!
Cees Landsaat - Ets/ aquatint: serie parade - 1977 kopen? Bied vanaf 49!Cees Landsaat - Ets/ aquatint: serie parade - 1977 kopen? Bied vanaf 49!Cees Landsaat - Ets/ aquatint: serie parade - 1977 kopen? Bied vanaf 49!Cees Landsaat - Ets/ aquatint: serie parade - 1977 kopen? Bied vanaf 49!Cees Landsaat - Ets/ aquatint: serie parade - 1977 kopen? Bied vanaf 49!Cees Landsaat - Ets/ aquatint: serie parade - 1977 kopen? Bied vanaf 49!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (28)

870 verkochte items
Alle items van deze verkoper (373)
  • Cees Landsaat (1948-2007)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpZeegezicht
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen81 cm x 41 cm (h x b)
Passe-partout99 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageNr IV
Ets/aquatint van Cees Landsaat. Uit de serie Parade. Jaar: 1977. Oplage: nr IV, 4/25. Afmetingen incl passe-partout: H99 x b61cm; Afmetingen voorstelling: H81 x b41cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Cees Landsaat werd geboren te Amsterdam in 1948 en is overleden in 2007. Hij was beeldhouweren schilder. Hij was leerling aan de Rietveld Akademie te Amsterdam, daarna opleidingen gevolgd in Londen bij het Morsley College en het Camden Art Centre Cees Landsaat woonde en werkte in Amsterdam. In de eerste jaren van zijn kunstenaarsbestaan is hij vooral bekend geworden met kleuretsen, hoewel hij ook litho's en schilderijen maakte. Cees Landsaat debuteerde bij Galerie Liernur in Den Haag waarna vele exposities volgden. De reeks kleuenretsen vallen op door speelsheid en het opmerkelijke kleurgebruik, soms overdadig, dan weer beperkt en ondersteunend. De fantasie van deze kunstenaar is ongeremd en soms lijkt het technisch vermogen in het grafisch werk onbegrenst. In een latere periode is er meer afstand van het grafisch werk gekomen en heeft Cees Landsaat zich beperkt tot de schilderkunst. Voor de theaterwerkzaamheden van zijn partner Ad de Bont heeft Cees Landsaat veel decor- en kostuumontwerpen verzorgd.

In goede staat. Zoals uitgegeven, in 2 stukken, dus met een "naad" in het midden(zie laatste foto).

Cees Landsaat (1948-2007)

Alle items van deze kunstenaar(5)
FA. (28)

870 verkochte items
61 cm
99 cm
41 cm
81 cm
Starttijd:23-06-2022 om 10:28
Eindtijd:03-07-2022 om 19:39
Openingsbod€ 49
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland