Cees Landsaat - houtgravure -Simone

Cees Landsaat - houtgravure -Simone kopen? Bied vanaf 75!
Cees Landsaat - houtgravure -Simone kopen? Bied vanaf 75!Cees Landsaat - houtgravure -Simone kopen? Bied vanaf 75!Cees Landsaat - houtgravure -Simone kopen? Bied vanaf 75!Cees Landsaat - houtgravure -Simone kopen? Bied vanaf 75!Cees Landsaat - houtgravure -Simone kopen? Bied vanaf 75!Cees Landsaat - houtgravure -Simone kopen? Bied vanaf 75!Cees Landsaat - houtgravure -Simone kopen? Bied vanaf 75!Cees Landsaat - houtgravure -Simone kopen? Bied vanaf 75!Cees Landsaat - houtgravure -Simone kopen? Bied vanaf 75!Cees Landsaat - houtgravure -Simone kopen? Bied vanaf 75!Cees Landsaat - houtgravure -Simone kopen? Bied vanaf 75!
  • Cees Landsaat (1948-2007)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1976
TechniekGravure
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
Titel: Simone
Graficus- schilder: Cees Landsaat 1948-2007
Techniek: houtgravure
Afmeting: 35 x 37 cm
Aantal: 35/150
Jaar: 1976
Gesigneerd: ''Simone" , 35/150 en Cees Landsaat '76
Afmeting houtgravure: 29 x 30 cm
Conditie: mooie staat, op vier hoeken punaise gaatjes

Conditie is zeer goed. Op de vier hoeken een punaise gaatje.
Wordt verzonden in koker.

Cees Landsaat (1948-2007)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  Goedgevonden
FA. (1 )

99 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
37 cm
35 cm
Starttijd:28-09-2022 om 09:42
Eindtijd:12-10-2022 om 19:15
Openingsbod € 75
ObjectlocatieDoorn,  Nederland