Bart Filet - Reizigers, litho - Verkocht

Bart Filet - Reizigers, litho kopen? Bied vanaf 40!
Bart Filet - Reizigers, litho kopen? Bied vanaf 40!Bart Filet - Reizigers, litho kopen? Bied vanaf 40!Bart Filet - Reizigers, litho kopen? Bied vanaf 40!
  • Bart Filet (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
Prachtig, kleurrijk werk van Bart Filet; Flowerpower met een vleugje Jugendstil.  Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd, getiteld en genummerd (27/150).  In goede conditie.

Afmetingen: 76cm x 57cm (blad), 75cm x 55cm (beeld)

Blad is licht verkleurd.

Bart Filet (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Rosser
FA. (176)

3039 verkochte items
Alle items van deze verkoper (255)
76 cm
56 cm
Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-09-2022 om 14:55
Eindtijd:16-09-2022 om 22:51
Minneke
08 sep. / 14:32
€ 40