Cees Timmering: Olieverf op doek, Stilleven met asters

Cees Timmering: Olieverf op doek, Stilleven met asters kopen? Bied vanaf 80!
Cees Timmering: Olieverf op doek, Stilleven met asters kopen? Bied vanaf 80!Cees Timmering: Olieverf op doek, Stilleven met asters kopen? Bied vanaf 80!Cees Timmering: Olieverf op doek, Stilleven met asters kopen? Bied vanaf 80!Cees Timmering: Olieverf op doek, Stilleven met asters kopen? Bied vanaf 80!Cees Timmering: Olieverf op doek, Stilleven met asters kopen? Bied vanaf 80!Cees Timmering: Olieverf op doek, Stilleven met asters kopen? Bied vanaf 80!Cees Timmering: Olieverf op doek, Stilleven met asters kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  Martha
FA. (5)

181 verkochte items
  • Cees Timmering (1897-1966)

Titel: Stilleven met asters

Gesigneerd: rechtsonder

Jaartal: 1958

Afmetingen werk: 40/50 cm

Afmetingen geheel: 52/62 cm

Ingelijst: ja

Materiaal: Olieverf op doek

Conditie: Werk is in goede staat.

Starttijd:19-02-2018 om 16:31
Eindtijd:05-03-2018 om 21:31
Openingsbod€ 80
ObjectlocatieHeeze, Nederland