Johannis Hartung - Lithografie Flower Butterfly
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Gouache |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Architectuur |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 58 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie gouache van Van Dijl . Liefst ophalen.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 16-9-2022 om 14:07 |
Eindtijd | 30-9-2022 om 22:53 |