Cees van IJsseldijk - Groot olieverf op doek schilderij - gevarieerd stilleven - 1942 - gesigneerd - Verkocht

Cees van IJsseldijk - Groot olieverf op doek schilderij - gevarieerd stilleven - 1942 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Cees van IJsseldijk - Groot olieverf op doek schilderij - gevarieerd stilleven - 1942 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Cees van IJsseldijk - Groot olieverf op doek schilderij - gevarieerd stilleven - 1942 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Cees van IJsseldijk - Groot olieverf op doek schilderij - gevarieerd stilleven - 1942 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Cees van IJsseldijk - Groot olieverf op doek schilderij - gevarieerd stilleven - 1942 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Cees van IJsseldijk - Groot olieverf op doek schilderij - gevarieerd stilleven - 1942 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Cees van IJsseldijk - Groot olieverf op doek schilderij - gevarieerd stilleven - 1942 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Cees van IJsseldijk - Groot olieverf op doek schilderij - gevarieerd stilleven - 1942 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
  • Cees van IJsseldijk (1901-1977)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1942
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst 100 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
  • Fraai, in 1942 door de Amsterdamse kunstschilder Cees VAN IJSSELDIJK (1901-1977) post- impressionistisch geschilderd "gevarieerd stilleven op turqoise (tafel)kleed". Linksonder gesigneerd em gedateerd. Groot formaat doek 90x70cm (HxB). Verkeert in goede conditie. De lijst is origineel en uit dezelfde als het doek.

Cees van IJsseldijk, Schilder en graficus, woonde en werkte o.m. in Amsterdam, Antwerpen en Koog aan de Zaan. Hij was een leerling van de Academie voor Schoone Kunsten te Antwerpen (o.l.v. o.m. E. van Mieghem). Hij schilderde, tekende en aquarelleerde in de trant van het Amsterdams impressionisme, verrijkt met expressionistische trekken, portretten, landschappen, bloemen, stillevens, stads- en dorpsgezichten. In 1930 ontving Cees van IJsseldijk de Gouden Médaille op de Wereldtentoonstelling te Antwerpen. Hij nam deel aan diverse (solo en groeps) tentoonstellingen, waaronder in het Rijksmuseum te Amsterdam (1939) en Antwerpen (1930). Cees van IJsseldijk was lid van de kunstenaarsverenigingen "St. Lucas" en "De Brug" te Amsterdam. Zijn werk is opgenomen in diverse particuliere-, bedrijfs- en overheidscollecties w.o. de Rijkscollectie.

LET OP!! IVM HET GROTE FORMAAT VAN DIT SCHILDERIJ IS OPHALEN IN PURMEREND OF BEZORGING PER KOERIER (0.30CT PER GEREDEN KM) BIJ U AAN HUIS DE ENIGE OPTIE!!

zowel het doek als de lijst verkeren in goede conditie.

Cees van IJsseldijk (1901-1977)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Artpointamsterdam
4000 verkochte items
Alle items van deze verkoper (103)
80 cm
100 cm
70 cm
90 cm