Cees van Urk – Litho – Oogst – Ingelijst – 1926 - 32 x 39 cm - Verkocht

Cees van Urk – Litho – Oogst – Ingelijst – 1926 - 32 x 39 cm kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 50,00

Cees van Urk – Litho – Oogst – Ingelijst – 1926 - 32 x 39 cm kopen? Bied vanaf 30!Cees van Urk – Litho – Oogst – Ingelijst – 1926 - 32 x 39 cm kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2888 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
  • Kees van Urk (1895-1976)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel:  Oogst.

Cees (Kees, Cornelis Jan) van Urk (1895-1976) was een kunstschilder, tekenaar, etser en lithograaf.

Hij studeerde aan de Haagse Kunstacademie. Van Urk exposeerde in Rotterdam, Haarlem, Arnhem en in Wenen, Parijs en in Warschau is zijn werk tentoongesteld.

Het Rijks Prentenkabinet heeft etsen, litho's en aquarels van Kees van Urk in haar collectie.

Kunstenaar: Cees (Kees) van Urk.

Techniek: Lithografie.

Jaartal: 1926.

Afmetingen: Lijst, 32 x 39 cm (b x h).

                        Afbeelding, 21,5 x 27,5 cm (b x h).

Ingelijst: Ja, met glasplaat.

Oplage: Onbekend.

Gesigneerd: Gemonogrammeerd in de plaat en gesigneerd rechtsonder.

Conditie: Goed (zie ook de foto’s).

Afhandeling:

Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Let op:  Het werk wordt goed verpakt, maar wij kunnen niet garanderen dat de glasplaat tijdens het versturen intact blijft.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,05 euro.

België, Duitsland, Frankrijk en andere landen binnen de Europese Unie: 14,30 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Kees van Urk (1895-1976)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2888 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:28-10-2013 om 21:14
Eindtijd:09-11-2013 om 21:14
Biedingen (5)
mulders
08 nov. / 22:06
€ 50
d0minique
08 nov. / 17:44
€ 45
mulders
08 nov. / 17:05
€ 40
d0minique
08 nov. / 15:51
€ 35
mulders
02 nov. / 08:08
€ 30