Cees Vermeer - Geboorte en dood

Cees Vermeer - Geboorte en dood kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (16)

1356 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
  • Cees Vermeer (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
GRATIS VERZENDEN in NL!
  • Voorzien van droogstempel
  • Drukgangen: 3
  • Nummer wijkt af van de foto
  • Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt
  • Genummerd en gesigneerd met potlood door de kunstenaar

Cees Vermeer (1946)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (16)

1356 verkochte items
21 cm
28.5 cm
Sluit over 5d 4u 27m 15s
Openingsbod€ 20
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDen Haag, Nederland
VerzendingGratis
Starttijd:10-08-2022 om 08:33
Eindtijd:19-08-2022 om 21:40