Chabab Tayefeh Mohajer - kleurenets, Fire Hunter. - Verkocht

Chabab Tayefeh Mohajer - kleurenets, Fire Hunter. kopen? Bied vanaf 15!
Chabab Tayefeh Mohajer - kleurenets, Fire Hunter. kopen? Bied vanaf 15!Chabab Tayefeh Mohajer - kleurenets, Fire Hunter. kopen? Bied vanaf 15!Chabab Tayefeh Mohajer - kleurenets, Fire Hunter. kopen? Bied vanaf 15!Chabab Tayefeh Mohajer - kleurenets, Fire Hunter. kopen? Bied vanaf 15!Chabab Tayefeh Mohajer - kleurenets, Fire Hunter. kopen? Bied vanaf 15!Chabab Tayefeh Mohajer - kleurenets, Fire Hunter. kopen? Bied vanaf 15!Chabab Tayefeh Mohajer - kleurenets, Fire Hunter. kopen? Bied vanaf 15!Chabab Tayefeh Mohajer - kleurenets, Fire Hunter. kopen? Bied vanaf 15!Chabab Tayefeh Mohajer - kleurenets, Fire Hunter. kopen? Bied vanaf 15!Chabab Tayefeh Mohajer - kleurenets, Fire Hunter. kopen? Bied vanaf 15!Chabab Tayefeh Mohajer - kleurenets, Fire Hunter. kopen? Bied vanaf 15!Chabab Tayefeh Mohajer - kleurenets, Fire Hunter. kopen? Bied vanaf 15!
  • Chabab Tayefeh Mohajer (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
TechniekEts
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen78 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE.A . I/V

Chabab Tayefeh Mohajer (Teheran, Iran 1951) begon als jongeling met schilderen in Teheran en volgde kunstopleidingen in Frankrijk. Sinds 1987 woont en werkt hij in Amsterdam. Chahab combineert twee kunsten, de ets en de kalligrafie. Zo ontstaan beelden met een prachtige magische lading. Vaak zien we fossielen of vogels omringd met vreemde onleesbare tekens. Hij beschildert de etsplaat nog eens met hard materiaal, zodat er een dubbel reliëf ontstaat. Zeer bijzonder werk.

Zit een vouw rechts in de boven hoek,
Kijk goed naar de foto's voor een goede indruk van de ets.

Chabab Tayefeh Mohajer (1951)

IraansIraansAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  duif
FA. (48)

Lid sinds 2018
1412 verkochte items
Alle items van deze verkoper (118)
56 cm
78 cm
Dit item is verkocht voor 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-08-2022 om 23:28
Eindtijd:10-08-2022 om 20:07
abdelkarim1361
09 aug. / 01:07
€ 15