Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1988 |
Techniek | Ets |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 78 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | E.A . I/V |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Zit een vouw rechts in de boven hoek,
Kijk goed naar de foto's voor een goede indruk van de ets. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 1-8-2022 om 23:28 |
Eindtijd | 10-8-2022 om 20:07 |