Chagall - kleurenlithografie ' Homecoming' - editie ' XXe Siècle ' - Jaar 1973 - Verkocht

Chagall -  kleurenlithografie  ' Homecoming' - editie ' XXe Siècle ' - Jaar 1973 kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Chagall -  kleurenlithografie  ' Homecoming' - editie ' XXe Siècle ' - Jaar 1973 kopen? Bied vanaf 75!Chagall -  kleurenlithografie  ' Homecoming' - editie ' XXe Siècle ' - Jaar 1973 kopen? Bied vanaf 75!Chagall -  kleurenlithografie  ' Homecoming' - editie ' XXe Siècle ' - Jaar 1973 kopen? Bied vanaf 75!Chagall -  kleurenlithografie  ' Homecoming' - editie ' XXe Siècle ' - Jaar 1973 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  RSH45

8 verkochte items
  • Marc Chagall (1887-1985)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Speciaal door Marc Chagall voor Éditeur ' XXe Siècle ' gemaakte kleurenlitho voor ' Chagall- Monumental ' Numéro special hors abonnement - 1973. Editie G. di San Lazarro, Paris / Tudor Publishing, New York. Uit USA-uitgave met titel: ' Homecoming '

afmeting: 31 x 47,5 cm
kenmerk: met middenvouw, zoals verschenen
conditie: uitstekend

Referentie: Mourlot - Catalogue Raisonné van grafische werken Chagall -  No. 699

Marc Chagall (1887-1985)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  RSH45

8 verkochte items
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:21-08-2015 om 16:41
Eindtijd:04-09-2015 om 16:41
me_jacobson
03 sep. / 22:35
€ 75