Mariette van Kemenade - Champignon - Verkocht

Mariette van Kemenade - Champignon kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 63,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Mariette van Kemenade - Champignon kopen? Bied vanaf 55!Mariette van Kemenade - Champignon kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  Jansuijkerbuijk

1 verkochte items
  • Mariette van Kemenade (1913-1985)
IngelijstIngelijst
Afmetingen110 cm x 100 cm (h x b)
Lijst118 cm x 128 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
(Groot) schilderij van een champignon, met een matzwarte brede lijst die daar heel mooi bij past.

Ziet er gewoon netjes uit.

Mariette van Kemenade (1913-1985)

Alle items van deze kunstenaar

1 verkochte items
128 cm
118 cm
100 cm
110 cm
Dit item is verkocht voor 63,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-01-2020 om 11:12
Eindtijd:26-01-2020 om 21:50
Mariokoppies
26 jan. / 19:52
€ 55