Corneille - Chant d’été, litho (mooi ingelijst)

Corneille - Chant d’été, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 395!
Corneille - Chant d’été, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 395!Corneille - Chant d’été, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 395!Corneille - Chant d’été, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 395!Corneille - Chant d’été, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 395!Corneille - Chant d’été, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 395!Corneille - Chant d’été, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 395!

Geplaatst door  Rosser
FA. (170)

2991 verkochte items
Alle items van deze verkoper (229)
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen52 cm x 63 cm (h x b)
Lijst82 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageL
Prachtig, karakteristiek werk van Corneille, met elementen uit zijn CoBrA periode.  Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘92) en genummerd (XVIII/L = 18/50).  Mooi, professioneel ingelijst, achter glas en met luxueus, zuurvrij passe-partout.  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 92cm x 82cm (incl. lijst), 63cm x 52cm (binnen passe-partout)

Dit item valt onder de margeregeling

Corneille (1922-2010)

Alle items van deze kunstenaar(140)
Geplaatst door  Rosser
FA. (170)

2991 verkochte items
92 cm
82 cm
63 cm
52 cm
Sluit over 12d 12u 12m 47s
Openingsbod€ 395
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:14-08-2022 om 14:15
Eindtijd:27-08-2022 om 22:14