Chapelain Midy : compositie 1

Chapelain Midy : compositie 1 kopen? Bied vanaf 15!

Chapelain Midy : compositie 1

Verkoopprijs: € 15,00

Andere items

Chapelain Midy : compositie 1 kopen? Bied vanaf 15!Chapelain Midy : compositie 1 kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  KVDC
FA. (9)

489 verkochte items
  • Roger Chapelain-Midy (1904-1992)
GesigneerdHandgesigneerd

mooie litho gemonteerd in passe partout (standaardmaat 50 cm x 40cm)

handgesigneerd

genummerd 90/100

afmettingen blad: 33 cm x 24 cm

blad vertoont sporen van gebruik

verzending aangetekend en verzekerd: 15 euro

Dit item is verkocht voor 15,00

Starttijd:30-05-2013 om 21:25
Eindtijd:06-06-2013 om 21:25

Biedingen (1):

char
6 jun. / 19:16
€ 15