Charles Bragg - ETS FORE Handgesigneerd uit 1975

Charles Bragg - ETS FORE Handgesigneerd uit 1975 kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
Alle items van deze verkoper (69)
  • Charles Bragg (1931-2017)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1975
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen37 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage300
Zeer fraaie ets van de wereldberoemde Amerikaanse kunstenaar Charles Bragg.

Afmeting ets 37 x 32.5 cm in nieuwstaat.
Handgesigneerd en genummerd oplage 300ex.
het nummer kan afwijken van de foto.
Charles Bragg ( 1931-2017) was een Amerikaanse beeldhouwer, schilder, kunstenaar en auteur die het best bekend stond om zijn satirische Kunstwerken.
Dit item valt onder de margeregeling

Charles Bragg (1931-2017)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
32.5 cm
37 cm
Sluit over 9d 22u 33m 47s
Openingsbod€ 125
ObjectlocatieSNEEK, Nederland
Starttijd:17-08-2022 om 08:10
Eindtijd:28-08-2022 om 15:02