Charles Bragg - ETS THE PERFECT COUPLE Handgesigneerd.

Charles Bragg - ETS THE PERFECT COUPLE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 85!
Charles Bragg - ETS THE PERFECT COUPLE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 85!Charles Bragg - ETS THE PERFECT COUPLE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 85!Charles Bragg - ETS THE PERFECT COUPLE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
Alle items van deze verkoper (69)
  • Charles Bragg (1931-2017)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1975
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32.5 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage300
Zeer bijzondere ETS van de Amerikaanse kunstenaar Charles Bragg.

Afmeting blad  37 x 32.5 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd en genummerd in een oplage van 300ex.
Dit item valt onder de margeregeling

Charles Bragg (1931-2017)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
37 cm
32.5 cm
Sluit over 9d 22u 37m 06s
Openingsbod€ 85
ObjectlocatieSNEEK, Nederland
Starttijd:18-08-2022 om 08:48
Eindtijd:28-08-2022 om 14:07