Charles Donker (1940): Paardebloemen, ets, ca. 1972 - Verkocht

Charles Donker (1940): Paardebloemen, ets, ca. 1972 kopen? Bied vanaf 95!

Verkoopprijs: € 130,00

Charles Donker (1940): Paardebloemen, ets, ca. 1972 kopen? Bied vanaf 95!Charles Donker (1940): Paardebloemen, ets, ca. 1972 kopen? Bied vanaf 95!Charles Donker (1940): Paardebloemen, ets, ca. 1972 kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  Macky
FA. (1)

38 verkochte items
  • Charles Donker (1940)
GesigneerdHandgesigneerd

Karel Christiaan Marie (Charles) Donker (Utrecht, 1940), schilder, graficus, etser, pentekenaar, lithograaf, illustrator. Opleiding:Koninklijke Academie voor Kunst en Vormgeving, ’s-Hertogenbosch. Lid van o.m. Grafisch Gezelschap De Luis en Arti et Amicitiae, Amsterdam, Amersfoorts Kunstenaars Genootschap AKG en Schilder- en teekengenootschap Kunstliefde Utrecht, Werk van Donker bevindt zich in particuliere en museale collecties. https://rkd.nl/explore/artists/23737

Titel: Paardebloemen (midden-onderrand in beeld geëtst: paardebloemen)
Jaartal: ca 1972
Afmetingen beeld h x b: 17,6 x 19,7 cm (blad: 28 x 38,5 cm)
Oplage: 68 / 80
Gesigneerd: l.o. en r.o. onder beeld in potlood:
68/80
Charles Donker
Ingelijst: Nee
Materiaal: ets
Conditie: Uitstekend

De ets betreft de uitwerking in IIde staat en wordt vermeld in diverse publicaties over en de catalogus van Charles Donker.
Zie: http://charlesdonker.rkdmonographs.nl/catalogus/vi.-ca.-1970-1972-cd-71
Onder verwijzing: RP-P-2004-1037 (55/80) naar exemplaar in bezit Rijksmuseum (https://www.rijksmuseum.nl/nl/collectie/RP-P-2004-1037)

http://charlesdonker.rkdmonographs.nl/de-verspreiding-van-de-prenten-van-charles-donker-en-zijn-werk-in-openbaar-bezit

http://charlesdonker.rkdmonographs.nl/biografische-gegevens

Dit item is verkocht voor 130,00
Starttijd:12-12-2017 om 12:13
Eindtijd:24-12-2017 om 12:13
Biedingen (5)
andrew
24 dec. / 12:07
€ 130
Graaf2015
24 dec. / 12:06
€ 120
andrew
24 dec. / 12:06
€ 110
Graaf2015
24 dec. / 12:06
€ 100
andrew
21 dec. / 23:34
€ 95