Charles Donker - Rhijnauwen, ets (ingelijst)

Charles Donker - Rhijnauwen, ets (ingelijst) kopen? Bied vanaf 225!

Verkoopprijs: € 225,00

Charles Donker - Rhijnauwen, ets (ingelijst) kopen? Bied vanaf 225!Charles Donker - Rhijnauwen, ets (ingelijst) kopen? Bied vanaf 225!Charles Donker - Rhijnauwen, ets (ingelijst) kopen? Bied vanaf 225!Charles Donker - Rhijnauwen, ets (ingelijst) kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Charles Donker (1940)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer mooie ets van Charles Donker uit 1974.  Met potlood gesigneerd rechtsonder en genummerd linksonder (30/50).  In strakke lijst, achter glas en passe-partout.  In zeer goede conditie.

Bij de RKD en het Rijksmuseum is deze ets geregistreerd onder nummer CD 73-18.  Dit is de IIde staat van deze ets.

Afmetingen: 47cm x 42cm (incl. lijst), 30cm x 23cm (beeld)

Bezorgen rondom Amsterdam is eventueel mogelijk in overleg.

Dit item is verkocht voor 225,00

Starttijd:04-11-2015 om 21:31
Eindtijd:14-11-2015 om 21:31

Biedingen (1):

FKO
11 nov. / 20:47
€ 225