Charles Eyck, Triomfboog, Kleurenlitho - Verkocht

Charles Eyck, Triomfboog, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 1!
Charles Eyck, Triomfboog, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 1!Charles Eyck, Triomfboog, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 1!Charles Eyck, Triomfboog, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 1!
  • Charles Eyck (1897-1983)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenlitho uit 1947 door Charles Eyck

Voorstelling van een triomfboog

Losbladig, beeldmaat 35x42,5, bladmaat 48x63

Gesigneerd in de druk l.o. 'Eyck'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 16,00
Starttijd:20-06-2017 om 15:41
Eindtijd:01-07-2017 om 19:41
Biedingen (4)
Brouwkunst
01 jul. / 17:17
€ 16
KunstkamerZandvoort
28 jun. / 20:56
€ 14
pinkie46
28 jun. / 20:56
€ 12
KunstkamerZandvoort
22 jun. / 19:38
€ 1