Charles Rochussen - LEEUWEN GEVECHT in ARENA - Verkocht

Charles Rochussen - LEEUWEN GEVECHT in ARENA kopen? Bied vanaf 90!
Charles Rochussen - LEEUWEN GEVECHT in ARENA kopen? Bied vanaf 90!Charles Rochussen - LEEUWEN GEVECHT in ARENA kopen? Bied vanaf 90!
  • Charles Rochussen (1814-1894)
CHARLES ROCHUSSEN LEEUWEN GEVECHT 2X INKT TEKENING IN DE MAAT 9 X 17 CM beide gesigneerd onder CR fraai gekaderd in de maat 32 x 36 cm goede staat VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND PAKKET

Dit item is verkocht voor 90,00
Starttijd:29-12-2014 om 10:50
Eindtijd:05-01-2014 om 10:50
RBaars
31 dec. / 15:15
€ 90