Charles Rochussen - LEEUWEN GEVECHT in ARENA

Charles Rochussen - LEEUWEN GEVECHT in ARENA kopen? Bied vanaf 90!

Verkoopprijs: € 90,00

Charles Rochussen - LEEUWEN GEVECHT in ARENA kopen? Bied vanaf 90!Charles Rochussen - LEEUWEN GEVECHT in ARENA kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1723 verkochte items
  • Charles Rochussen (1814-1894)
CHARLES ROCHUSSEN LEEUWEN GEVECHT 2X INKT TEKENING IN DE MAAT 9 X 17 CM beide gesigneerd onder CR fraai gekaderd in de maat 32 x 36 cm goede staat VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND PAKKET

Dit item is verkocht voor 90,00

Starttijd:29-12-2013 om 10:50
Eindtijd:05-01-2014 om 10:50

Biedingen (1):

RBaars
31 dec. / 15:15
€ 90