Charles Rochussen, Vissersschuit op het strand, Ets - Verkocht

 Charles Rochussen, Vissersschuit op het strand, Ets kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

 Charles Rochussen, Vissersschuit op het strand, Ets kopen? Bied vanaf 30! Charles Rochussen, Vissersschuit op het strand, Ets kopen? Bied vanaf 30! Charles Rochussen, Vissersschuit op het strand, Ets kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3179 verkochte items
Alle items van deze verkoper (71)
  • Charles Rochussen (1814-1894)
GesigneerdHandgesigneerd

Klassieke ets door Charles Rochussen

Voorstelling van een vissersschuit op het strand

Losbladig, beeldmaat 19x14, bladmaat 42x28

Gemonogrammeerd in de druk r.o. 'CR'f

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:19-06-2016 om 21:32
Eindtijd:02-07-2016 om 13:32
hcmulder
19 jun. / 23:15
€ 30