Charlie Rivel - handgesigneerde kleurenlitho - oplage 350 exemplaren - Verkocht

Charlie Rivel - handgesigneerde kleurenlitho -  oplage 350 exemplaren kopen? Bied vanaf 40!
Charlie Rivel - handgesigneerde kleurenlitho -  oplage 350 exemplaren kopen? Bied vanaf 40!Charlie Rivel - handgesigneerde kleurenlitho -  oplage 350 exemplaren kopen? Bied vanaf 40!Charlie Rivel - handgesigneerde kleurenlitho -  oplage 350 exemplaren kopen? Bied vanaf 40!Charlie Rivel - handgesigneerde kleurenlitho -  oplage 350 exemplaren kopen? Bied vanaf 40!
  • Kees Verkade (1941)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Kees Verkade (1941)
Materiaal: kleurenlitho
Gesigneerd: ja, handgesigneerd in potlood
Oplage: 350 het betreft hier nummer 327 met potlood geschreven
Bladgrote: 50 cm x 40 cm
Titel: Charlie Rivel
Conditie: Perfect en 100% echtheidsgarantie, nooit gebruikt en altijd in de donkere lade bewaard gebleven.

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:03-02-2017 om 08:01
Eindtijd:09-02-2017 om 21:01
Doudou
08 feb. / 20:38
€ 40