Charlotte le Fevre - Litho - COMPOSITIE : 1988

Charlotte le Fevre - Litho - COMPOSITIE : 1988 kopen? Bied vanaf 40!
Charlotte le Fevre - Litho - COMPOSITIE : 1988 kopen? Bied vanaf 40!Charlotte le Fevre - Litho - COMPOSITIE : 1988 kopen? Bied vanaf 40!Charlotte le Fevre - Litho - COMPOSITIE : 1988 kopen? Bied vanaf 40!Charlotte le Fevre - Litho - COMPOSITIE : 1988 kopen? Bied vanaf 40!Charlotte le Fevre - Litho - COMPOSITIE : 1988 kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (28)

870 verkochte items
Alle items van deze verkoper (373)
  • Charlotte le Fevre (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
TechniekLitho
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage36/300
Litho van Charlotte le Fevre. Compostitie. Jaar: 1988. Nummer: 36/300. Afm. blad: H46 x46cm. Afmetingen voorstelling: H31 x b24cm. Het werk is  rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.

De voorstelling is in goede staat. In de hoeken zitten wat kleine vouwen. De kleur geel is in werkelijkheid iets geler, dit komt niet helemaal goed over op de foto.

Charlotte le Fevre (1954)

Alle items van deze kunstenaar(4)
FA. (28)

870 verkochte items
46 cm
46 cm
Starttijd:08-08-2022 om 22:56
Eindtijd:13-08-2022 om 19:23
Openingsbod€ 40
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland