Charlotte Molenkamp - Vogel en kat

Charlotte Molenkamp - Vogel en kat kopen? Bied vanaf 2000!
Charlotte Molenkamp - Vogel en kat kopen? Bied vanaf 2000!Charlotte Molenkamp - Vogel en kat kopen? Bied vanaf 2000!Charlotte Molenkamp - Vogel en kat kopen? Bied vanaf 2000!Charlotte Molenkamp - Vogel en kat kopen? Bied vanaf 2000!Charlotte Molenkamp - Vogel en kat kopen? Bied vanaf 2000!Charlotte Molenkamp - Vogel en kat kopen? Bied vanaf 2000!
  • Charlotte Molenkamp (1955)
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen107 cm x 87 cm (h x b)
Lijst119 cm x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Charlotte Molenkamp (Tilburg 1955)

Vogel en kat

Gesigneerd rechtsonder

Olieverf op doek 107,3 x 87,4 cm (BOG)

In lijst: 119 x 98 cm

Is bijna 10 jaar in schaduw en droog opgeslagen

Charlotte Molenkamp (1955)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  smoke2007

Lid sinds 2017
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
98 cm
119 cm
87 cm
107 cm
Starttijd:28-08-2022 om 08:03
Eindtijd:06-09-2022 om 21:12
Openingsbod € 2000
ObjectlocatieApeldoorn,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier