Charlotte Molenkamp - Vogel

Charlotte Molenkamp - Vogel kopen? Bied vanaf 100!
Charlotte Molenkamp - Vogel kopen? Bied vanaf 100!Charlotte Molenkamp - Vogel kopen? Bied vanaf 100!Charlotte Molenkamp - Vogel kopen? Bied vanaf 100!Charlotte Molenkamp - Vogel kopen? Bied vanaf 100!Charlotte Molenkamp - Vogel kopen? Bied vanaf 100!Charlotte Molenkamp - Vogel kopen? Bied vanaf 100!Charlotte Molenkamp - Vogel kopen? Bied vanaf 100!
  • Charlotte Molenkamp (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75.5 cm x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage96/125
Charlotte Molenkamp (1955), dochter van schilder Nico Molenkamp, is bekend als schilder (olieverf en gouaches) en maakt ook grafiek. Molenkamp volgde onder andere de opleiding aan de Academie voor Beeldende Kunsten St. Joost in Breda. Aanvankelijk werkt ze als tekenleraar naast haar werk. Geleidelijk aan neemt het schilderen de overhand. Nadat ze een prijs wint, exposeert ze meer en meer onder andere met Eugène Brands samen en later met vele anderen in steeds gerenommeerdere galeries.

REF: MVK21862
Bezichtiging is altijd mogelijk.
Het ophalen van uw aangekochte kunstwerk is mogelijk in Nuenen.

Het werk is over het algemeen in een goede staat

Charlotte Molenkamp (1955)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  ArtDumay
FA. (29 )

Lid sinds 2021
728 verkochte items
Alle items van deze verkoper (35)
60.5 cm
75.5 cm
Starttijd:23-11-2022 om 15:08
Eindtijd:29-11-2022 om 20:32
Openingsbod € 100
ObjectlocatieNuenen,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier