Charlotte Molenkamp, zeefdruk , titel " Gezicht "

Charlotte Molenkamp, zeefdruk , titel " Gezicht " kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 55,00

Andere items

Charlotte Molenkamp, zeefdruk , titel " Gezicht " kopen? Bied vanaf 50!Charlotte Molenkamp, zeefdruk , titel " Gezicht " kopen? Bied vanaf 50!Charlotte Molenkamp, zeefdruk , titel " Gezicht " kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Charlotte Molenkamp (1955)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: “ Gezicht “
Afmetingen beeld: h.67,5 cm x b.50,5 cm (Blad:  87 cm x 63 cm)
Gesigneerd: Ja, linksonder
Oplage: 54 / 250
Ingelijst: Losse zeefdruk, nooit ingelijst
Materiaal: papier
Conditie: nieuwstaat
Verzendkosten/Ophalen: verzendkosten NL €. 12,50 / Belgie €. 30,- U kunt het werk ook ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. De inlijsting kunnen we ook voor u verzorgen.

Dit item is verkocht voor 55,00

Starttijd:04-11-2014 om 20:05
Eindtijd:09-11-2014 om 20:05

Biedingen (2):

13937
9 nov. / 18:22
€ 55
aadholland
9 nov. / 14:48
€ 50