950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Bijzondere litho door Charlotte Mutsaers.
Voorstelling van een piëta.
Losbladig, beeldmaat 33x26, bladmaat 56x40
Gesigneerd en gedateerd l.o. 'Charlotte Mutsaers' en '1984'
Genummerd r.o. '47/150'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 16-12-2014 om 22:09 |
Eindtijd | 23-12-2014 om 22:14 |