Charlotte Mutsaers : Tekening – Vrouw met baby – gesigneerd - Verkocht

Charlotte Mutsaers : Tekening – Vrouw met baby – gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 31,00

Charlotte Mutsaers : Tekening – Vrouw met baby – gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Charlotte Mutsaers : Tekening – Vrouw met baby – gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Charlotte Mutsaers : Tekening – Vrouw met baby – gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Charlotte Mutsaers : Tekening – Vrouw met baby – gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Charlotte Mutsaers : Tekening – Vrouw met baby – gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Charlotte Mutsaers : Tekening – Vrouw met baby – gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2849 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
  • Charlotte Mutsaers (1942)
TypeTekening / Aquarel

Een tekening van de Nederlandse kunstenares Charlotte Mutsaers (1942).

-Handgesigneerd met potlood.

-Jaartal onbekend.

-De tekening is niet ingelijst en ook nooit ingelijst geweest.

-Afmetingen:. Blad, 33 x 25 cm. Beeld, 25 x 19 cm.

Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.

Conditie: Het papier heeft punaisegaatjes op de hoekjes.

Zie ook de foto’s.

Informatie over de kunstenaar:

Charlotte Jacoba Maria Mutsaers (Utrecht, 2 november 1942) is een Nederlands schrijfster, essayiste en beeldend kunstenaar.

Mutsaers werd geboren als dochter van Mies Lely en de kunsthistoricus Barend Mutsaers, die werkzaam was aan de Universiteit Utrecht. Haar overgrootvader was de ingenieur en minister Cornelis Lely.

Na haar gymnasiumopleiding ging ze Nederlands studeren aan de Universiteit van Amsterdam, waarna ze docente Nederlands werd in het Hoger beroepsonderwijs. Ondertussen doorliep ze de avondopleiding tekenen en schilderen aan de Gerrit Rietveld Academie in Amsterdam (1972-1977). Kort na haar eindexamen in schilderen en vrije grafiek werd ze als docente schilderen aan deze academie benoemd. Ze heeft er meer dan tien jaar les gegeven.

Behalve schilderijen en grafiek heeft Mutsaers ook postzegels en affiches ontworpen, illustraties gemaakt voor de Boekenbijlage van Vrij Nederland en talloze boeken van een omslag voorzien.

Charlotte Mutsaers kreeg voor haar hele literaire oeuvre de Constantijn Huygensprijs en de PC Hooftprijs. Voor haar literaire en beeldende werk ontving ze de Jacobus van Looyprijs.

Titel: “Vrouw met baby”.

Kunstenaar: Charlotte Mutsaers.

Techniek: Tekening op papier.

Jaartal: Onbekend.

Ingelijst: Nee.

Afmetingen: Blad, 33 x 25 cm. Beeld, 25 x 19 cm.

Gesigneerd: Gesigneerd met potlood rechtsonder.

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

-De tekening kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-De tekening kan verzonden worden via PostNL.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 3,50 euro.

Naar België, Duitsland, Frankrijk: 7,50 euro.

Vragen? Stuur even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Dit item is verkocht voor 31,00
Starttijd:12-12-2017 om 15:53
Eindtijd:26-12-2017 om 16:53
Biedingen (8)
Kunst7
26 dec. / 16:47
€ 31
Wdeback
14 dec. / 20:15
€ 26
MvanKessel
14 dec. / 19:54
€ 21
Wdeback
14 dec. / 19:54
€ 20
Wdeback
14 dec. / 00:29
€ 17
Kunst7
14 dec. / 00:29
€ 15
Kunst7
12 dec. / 22:10
€ 3
Heijden
12 dec. / 16:15
€ 1