Jan Montyn - Chiang Khan

Jan Montyn - Chiang Khan kopen? Bied vanaf 60!
Jan Montyn - Chiang Khan kopen? Bied vanaf 60!Jan Montyn - Chiang Khan kopen? Bied vanaf 60!Jan Montyn - Chiang Khan kopen? Bied vanaf 60!Jan Montyn - Chiang Khan kopen? Bied vanaf 60!Jan Montyn - Chiang Khan kopen? Bied vanaf 60!Jan Montyn - Chiang Khan kopen? Bied vanaf 60!
  • Jan Montyn (1924-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
TechniekEts/Aquatint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30
Kleurenets van Jan Montyn, zonder marge afgedrukt op geschept papier. Met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd. De titel staat, zoals gebruikelijk bij Montyn, achterop. Daarnaast de vermelding september. Het werk is is nieuwstaat.

De ets kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of op kosten van de koper aangetekend worden verzonden.

Jan Montyn (1924-2015)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (35)
Geplaatst door  monschau
FA. (11 )

411 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
32 cm
25 cm
Starttijd:17-05-2022 om 09:33
Eindtijd:22-05-2022 om 20:25
Openingsbod € 60
ObjectlocatieBreda,  Nederland