C.A. Wertheim - HAVENMOND / KLEURZEEFDRUK / 60x94cm / SIG / 1992
Alfred Manessier - Lithografie
Niet of onleesbaar gesigneerd - Gered.
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Chris de Bueger (1948) Amsterdam.
Uit nalatenschap doen wij alle design- en kunstvoorwerpen van de hand waaronder dit abstracte werk van Chris de Bueger. Het betreft een werk in een hele kleine oplage van 10 stuks, waarvan dit nr. 4 is.
Chris de Bueger heeft oa. werk in het Stedelijk Museum te Amsterdam.
Maat: 30x40cm, inclusief zuurvrij passepartout
Staat: onberispelijk op licht verzuurd papier.
Galerie waade: 1.250,-
Afhaal locatie: Utrecht
verzending binnen NL: 15,- (aangetekend in robuuste verpakking)
Starttijd | 4-11-2013 om 15:13 |
Eindtijd | 10-11-2013 om 15:13 |