Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Chris(tiaan) de Moor. (1899-1981)
Prachtig uitgevoerde lithografie van zijn in gemengde techniek getekende (Italiaanse) landschappen.
Titel: z.t. Landschap IV.
Afmetingen blad: 44,5 x 65 cm.
Afmetingen beeld: +/- 39 x 58 cm.
Techniek: Lithografie in de offsettechniek.
Signatuur: r.o. Christiaan de Moor. In potlood.
Oplagenummer: III / XXV. l.o. In potlood.
Dit werk is niet gedateerd, maar is waarschijnlijk van na 1966 toen hij in Italië ging wonen.
Conditie: In uitstekende staat.
Verzending: Door Post.nl. Aangetekend met Track en Trace € 12,50. Naar België € 20,-
ZZLS
Objectlocatie | Voorschoten, Nederland |
Starttijd | 22-8-2017 om 11:18 |
Eindtijd | 1-9-2017 om 20:18 |