FA. (3)

Chris Le Roy - de ontwortelden

Chris Le Roy - de ontwortelden kopen? Bied vanaf 25!
Chris Le Roy - de ontwortelden kopen? Bied vanaf 25!Chris Le Roy - de ontwortelden kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  peterspitse

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Chris Le Roy (1884-1969)
Jaartal1947
TechniekLitho
Afmetingen35 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
litho handgedrukt

in goede staat

Chris Le Roy (1884-1969)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  peterspitse

Lid sinds 2022
0 verkochte items
35 cm
40 cm
30 cm
35 cm
Sluit over 2d 22u 0m 55s
Openingsbod€ 25
Objectlocatierotterdam, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd:22-06-2022 om 21:45
Eindtijd:06-07-2022 om 21:37