Chris Moret (1906-1979) - Vanitas stilleven 1928 - potlood - Verkocht

Chris Moret (1906-1979) - Vanitas stilleven 1928 - potlood kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 18,00

Chris Moret (1906-1979) - Vanitas stilleven 1928 - potlood kopen? Bied vanaf 1!Chris Moret (1906-1979) - Vanitas stilleven 1928 - potlood kopen? Bied vanaf 1!Chris Moret (1906-1979) - Vanitas stilleven 1928 - potlood kopen? Bied vanaf 1!Chris Moret (1906-1979) - Vanitas stilleven 1928 - potlood kopen? Bied vanaf 1!Chris Moret (1906-1979) - Vanitas stilleven 1928 - potlood kopen? Bied vanaf 1!Chris Moret (1906-1979) - Vanitas stilleven 1928 - potlood kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Chris Moret (1906-1979)
TypeTekening / Aquarel

Stilleven in potlood van de hand van Chris Moret.
Rechtsonder gesigneerd 'Chris Moret' en gedateerd '28'
In goede staat, marges wit papier van ca. 2 cm buiten het beeldvlak.

Maten van het werk de voorstelling: 16x28 cm
Maten van het passe-partout: 26x37 cm

Werk wordt alleen verzonden.
Verzendkosten bedragen 10 euro, wordt goed verpakt verzonden.
Bij meerdere aankopen blijven de verzendkosten gelijk.

Dit item is verkocht voor 18,00
Starttijd:09-03-2016 om 13:02
Eindtijd:23-03-2016 om 22:07
Biedingen (10)
Theod
23 mrt. / 22:01
€ 18
adrien
23 mrt. / 22:01
€ 16
Theod
23 mrt. / 19:02
€ 14
firmaR
23 mrt. / 18:59
€ 12
Theod
23 mrt. / 18:59
€ 10
firmaR
23 mrt. / 18:59
€ 9
Theod
23 mrt. / 18:59
€ 7
firmaR
23 mrt. / 18:59
€ 5
Theod
22 mrt. / 09:34
€ 3
Ithaka
14 mrt. / 12:27
€ 1