Chris Roodvoets - Lente (Prent 190)

Chris Roodvoets - Lente (Prent 190) kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 35,00

Chris Roodvoets - Lente (Prent 190) kopen? Bied vanaf 20!Chris Roodvoets - Lente (Prent 190) kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  KDRGS
FA. (1)

24 verkochte items
  • Chris Roodvoets (1941)
Jaartal1968
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190
Meerkleurige litho van Chris Roodvoets uit de Prent 190 serie.

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:04-05-2019 om 11:21
Eindtijd:10-11-2019 om 00:11

Biedingen (1):

JWB1399
9 nov. / 23:03
€ 35