Chris Snijders 1881-1943 aquarel "Delfshaven" omstreeks 1920 - Verkocht

Chris Snijders 1881-1943 aquarel "Delfshaven" omstreeks 1920  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 30,00

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

2969 verkochte items
Alle items van deze verkoper (33)
  • Chris Snijders (1881-1943)
TypeTekening / Aquarel

Kunstenaar : Christiaan Pieter Snijders  1881 - 1943
Titel/Voorstelling: "Delfshaven"
Datering: ca. 1920
Medium /Techniek : aquarel op papier
Maten : 25 x 30 cm (papier) en 40 x 45 ( ingelijst )
Gesigneerd: rechtsonder
Conditie : goed

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:01-12-2014 om 14:48
Eindtijd:14-12-2014 om 14:53
Biedingen (14)
Tras
14 dec. / 14:45
€ 30
Welkoop
14 dec. / 14:45
€ 25
Welkoop
14 dec. / 13:15
€ 20
Tras
14 dec. / 13:15
€ 19
Welkoop
13 dec. / 16:36
€ 17
trixttr
13 dec. / 16:24
€ 15
Welkoop
13 dec. / 16:24
€ 15
trixttr
13 dec. / 16:24
€ 13
Welkoop
13 dec. / 16:24
€ 11
trixttr
13 dec. / 16:23
€ 9
Welkoop
13 dec. / 16:23
€ 7
trixttr
12 dec. / 00:33
€ 5
Welkoop
10 dec. / 16:07
€ 3
Janvanw
02 dec. / 08:37
€ 1