Chris Snijders - winters stadsgezicht

Chris Snijders - winters stadsgezicht kopen? Bied vanaf 75!
Chris Snijders - winters stadsgezicht kopen? Bied vanaf 75!Chris Snijders - winters stadsgezicht kopen? Bied vanaf 75!Chris Snijders - winters stadsgezicht kopen? Bied vanaf 75!Chris Snijders - winters stadsgezicht kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Gerlachus
FA. (1)

Lid sinds 2021
8 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Chris Snijders (1881-1943)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
DragerKarton
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen38 cm x 29 cm (h x b)
Lijst42 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Chris Snijders (1881-1943) woonde in Rotterdam en geniet vooral bekendheid als schilder, tekenaar en etser. Hij maakte in en rond zijn woonplaats schilderijen havengezichten, landschapsschilderijen en stadsgezichten. Daarnaast werkte hij ook in Londen, Vlaanderen en Noord-Afrika.

Chris Snijders (1881-1943)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Gerlachus
FA. (1)

Lid sinds 2021
8 verkochte items
32 cm
42 cm
29 cm
38 cm
Starttijd:22-07-2022 om 09:54
Eindtijd:29-07-2022 om 20:03
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieZUIDLAREN, Nederland