Chris Tap - Zeehond

Chris Tap - Zeehond kopen? Bied vanaf 175!

Chris Tap - Zeehond

Beeld / Object

Verkoopprijs: € 140,00

Chris Tap - Zeehond kopen? Bied vanaf 175!Chris Tap - Zeehond kopen? Bied vanaf 175!Chris Tap - Zeehond kopen? Bied vanaf 175!Chris Tap - Zeehond kopen? Bied vanaf 175!Chris Tap - Zeehond kopen? Bied vanaf 175!Chris Tap - Zeehond kopen? Bied vanaf 175!Chris Tap - Zeehond kopen? Bied vanaf 175!Chris Tap - Zeehond kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  liesko
FA. (3)

52 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Chris Tap (1973)
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
Afmetingen8 cm x 8 cm x 12 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie zeehondenkop.Gesigneerd C. Tap.Op gave natuurstenen sokkel.

Geen beschadigingen.

Dit item is verkocht voor 140,00

Starttijd:27-06-2019 om 12:22
Eindtijd:12-11-2019 om 10:41

Biedingen (1):

KiewitKunst
11 nov. / 22:06
€ 140