Chris van der Windt (1877-1952) -- Ets -- Winters boerderijgezicht - Verkocht

Chris van der Windt (1877-1952) --  Ets  --  Winters boerderijgezicht kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 45,00

Chris van der Windt (1877-1952) --  Ets  --  Winters boerderijgezicht kopen? Bied vanaf 40!Chris van der Windt (1877-1952) --  Ets  --  Winters boerderijgezicht kopen? Bied vanaf 40!Chris van der Windt (1877-1952) --  Ets  --  Winters boerderijgezicht kopen? Bied vanaf 40!Chris van der Windt (1877-1952) --  Ets  --  Winters boerderijgezicht kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  artv
FA. (4)

134 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Chris van der Windt (1877-1952)
GesigneerdHandgesigneerd

Windt, Chris (Christophe) van der (1877 - 1952).

Leidsche boerderij in de sneeuw

Sfeervolle ets, ingelijst achter glas. Beeldmaat 22 x 16 cm. Omvang lijst: 38 x 30 cm

Linksonder gesigneerd met potlood

In goede staat. Aan de onderkant heeft de lijst een paar vlekjes.

Christophe van der Windt (Brussel, 22 augustus 1877 - Leiden, 7 februari 1952) was een Nederlands kunstschilder. Hij wordt gerekend tot de Leidse Impressionisten, een groep schilders die ook wel met Leidse School wordt aangeduid. Andere Leidse Impressionisten zijn: Arend Jan van Driesten, Willem van der Nat, Lucas Verkoren, Johannes Cornelis Roelandse en Alex Rosemeier.

In de Stedelijk Museum De Lakenhal in Leiden bevinden zich meerdere werken van Chris van der Windt. Zijn broer Laurent van der Windt (1878 - 1916) was ook kunstschilder.

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:04-10-2017 om 15:11
Eindtijd:11-10-2017 om 23:11
Biedingen (2)
Rodbrecht
08 okt. / 14:32
€ 45
Sandereine
05 okt. / 08:24
€ 40