Chris van Harskamp - Verkocht

Chris van Harskamp kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 13,00

Chris van Harskamp kopen? Bied vanaf 1!Chris van Harskamp kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2677 verkochte items
Alle items van deze verkoper (29)
  • Chris van Harskamp (1961)

Kunstenaar; Chris van Harskamp

Techniek; Olieverf op doek

Opgespannen op spieraam

20 x 20 cm

gesigneerd en met de tekst: Man

in goede staat

Chris van Harskamp (1961)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2677 verkochte items
Dit item is verkocht voor 13,00
Starttijd:17-10-2014 om 09:07
Eindtijd:24-10-2014 om 09:07
Biedingen (8)
NFW
18 okt. / 19:55
€ 13
char
18 okt. / 19:54
€ 11
NFW
18 okt. / 19:54
€ 11
char
18 okt. / 01:51
€ 9
NFW
18 okt. / 01:15
€ 7
char
18 okt. / 01:15
€ 5
NFW
18 okt. / 01:15
€ 5
char
17 okt. / 13:22
€ 1